Меню

ТОВ "Електро-НВА" разом з компанією GEWISS запускає акцію для виробників електрощитового обладнання


У літній період 2024 року компанія ТОВ "Електро-НВА" у співпраці з GEWISS запускає спеціальну акцію для виробників електрощитового обладнання, які реалізують продукцію торгової марки GEWISS. Одним із приємних бонусів, які чекають учасників акції, є можливість отримати  бонуси від суми продажу, сертифікатами торгівельних мереж (на вибір - ЕПІЦЕНТР, СІЛЬПО, COMFY, ROZETKA)  на суму бонусу.

Для отримання бонусів виробники електрощитового обладнання повинні продавати обладнання ТМ GEWISS. Бонус виплачується по завершенню періоду проведення акції не пізніше місяця, наступного за акційним (в вересні 2024р.) у розмірі 3% від суми реалізованої продукції.

Приєднуйтесь до співпраці з компанією ТОВ "Електро-НВА" та GEWISS та отримуйте бонуси від продажу продукції з торговою маркою GEWISS. Виплата бонусів сертифікатами торгівельних мереж – це вигідна можливість отримати додаткові переваги за участь у акції. Дотримуйтесь умов акції та не упустіть можливість скористатися отриманим бонусом у популярних мережах. 

Коментарі