Меню

Розрядники та обмежувачі перенапруги

Обмежувач перенапруг
0
895.50 грн
Обмежувач перенапруг
0
1 795.50 грн
Обмежувач перенапруг
0
9 270.00 грн
Обмежувач перенапруг
0
4 396.50 грн
Обмежувач перенапруг
0
2 578.50 грн
Обмежувач перенапруг
0
8 730.00 грн
Обмежувач перенапруг
0
1 278.00 грн
Обмежувач перенапруг
0
3 307.50 грн
Обмежувач перенапруг
0
14 670.00 грн
Обмежувач перенапруг
0
985.50 грн
Обмежувач перенапруг
0
2 673.00 грн
Обмежувач перенапруг
0
2 223.00 грн
Розрядники та обмежувачі перенапруги

Для чого потрібний обмежувач перенапруги

Щоб промислове електрообладнання та побутова техніка працювали без збоїв та прослужили тривалий час, необхідно створити безпечні умови доставки електроенергії та забезпечити стабільність її параметрів. Для цього використовують ОПН, пристрій, що захищає електротехніку від високовольтної імпульсної напруги. Явлення у вигляді короткочасного стрибка напруги та сили струму виникають під час грози, комутаційних перепадах від реактивних споживачів, перекручування кабелів.

Дифреле, ПЗВ, автомати та інші пристрої не забезпечують захист від перенапруги в електричній мережі, що виникає при ударі блискавки. Для цього призначено сучасний розрядник, який замінив великогабаритні вентильні пристрої.

За своєю суттю ОПН це електричний апарат, який не має іскрових проміжків. Його конструкція включає фарфоровий або полімерний корпус, усередині якого знаходяться варистори.

Особливості виконання визначаються призначенням та місцем встановлення. Апарати для ЛЕП та промислового обладнання оснащені спеціальним болтом для підключення до електромережі. Моделі для захисту від атмосферних та комутаційних перенапруг мають компактний розмір і комплектуються пристосуванням для кріплення на рейку.

Пристрій обмежувача напруги передбачає запобігання вибуху у разі виникнення короткого замикання.

Як вибрати обмежувач перенапруги

Перш ніж купити обмежувач напруги, потрібно визначитися з основою завданням та розібратися в асортименті пристроїв. Класифікація проводиться за низкою критеріїв:

  • На вигляд ізоляції. Порцелянові – стійкі до механічної дії, температурних факторів. З полімерного матеріалу – вибухобезпечні, але чутливі до коливання температури.
  • По конструкції. Одноколонкові – мають одну колонку варисторів, виробляються у різних класах напруги, знижують вагу пристрою. Багатоколонкові – складаються з кількох модулів. Розраховані на застосуванні за високого класу напруги, експлуатації у вологих, запилених та інших складних умовах.
  • За значенням робочої напруги – на 6, 35, 110, 220 кВ.
  • За місцем монтажу – ВРП, ЗРП.

Перед тим, як купити обмежувач перенапруги, потрібно вирішити – використовуватиметься один апарат або триступінчастий захисний комплекс. Каскадний захист демонструє високу ефективність і має три ступені:

  • I (B). Гасить потужний електророзряд, при цьому зберігає цілісність. Молниєвідвіди витримують струм 100 кА. Пристрої ПЗІП монтуються на розподільчий щиток, що використовуються у приватних домобудівництвах. У міських квартирах такий захист вже є у КТП.
  • II (C). Захищає ланцюг від стрибків напруги, які не погасили апарати В класу. Витримує перепади в мережі, що виникають під час удару блискавки.
  • III (D). Кінцевий ступінь захисту електротехніки від стрибків електронапруги додатково грає роль високочастотного фільтра.

Якщо ви зібралися купити ПЗІП в Україні, то варто це зробити у нашому спеціалізованому інтернет-магазині. У нас представлений великий вибір пристроїв із різними технічними характеристиками та ціною.

Тут можна купити обмежувачі перенапруги для дому, для використання у промислових умовах. Тому перед покупкою слід звернути увагу до основних параметрів апаратів:

  • Час спрацьовування. Швидкість, з якою відкривається напівпровідниковий компонент апарата після збільшення напруги.
  • Показник робочої напруги. Розмір електроенергії, яку витримує захист без втрати функціональності протягом будь-якого часового періоду.
  • Номінальна підвищена напруга. Розмір, який пристрій може витримати протягом 10 секунд.
  • Електрострум витоку. Це результат впливу напруги на обмежувальний пристрій.
  • Розрядний електрострум. Розмір, який утворюється при імпульсних перепадах.
  • Стійкість до короткого замикання. Здатність витримувати аварійну ситуацію без руйнування елементів конструкції.

З огляду на різні характеристики, вартість пристроїв, перед тим як купити ОПН, варто скористатися професійною консультаційною допомогою. Менеджери нашого інтернет-магазину розкажуть про принцип дії, ціни, особливості обмежувачів імпульсних перенапруг різних моделей.

Переваги обмежувачів імпульсної напруги

Щоб купити в Україні ПЗІП високої ефективності, замовте його у нашому інтернет-магазині. Пропоновані пристрої пройшли багатоетапну перевірку, повністю відповідають існуючим вимогам, супроводжуються сертифікатом якості та офіційною гарантією.

Доступні ціни на ОПН, компактні габарити та мала вага роблять їх затребуваними на ринку електротехнічної продукції. Серед їх переваг варто зазначити:

  1. Міцний та надійний корпус із класом захисту IP 20, непроникний для вологи та пилу.
  2. При виході апарату з ладу спрацьовує проста індикація. Також можна придбати пристрій, укомплектований дистанційною сигналізацією.
  3. Ризик виникнення короткого замикання, пожежі при перевантаженні захисного пристрою практично виключено.
  4. Зручність монтажу, профілактики та обслуговування на місці. Електроприлади фіксуються на стандартній рейці типу DIN, добре поєднуються з автоматичними апаратами та вимикачами відомих виробників.

Щоб купити розрядник недорого, підберіть модель у каталозі та оформіть онлайн-покупку. Тут наведено докладну інформацію про кожну модель – призначення, технічні параметри, ціна розрядника, фото, виробник.

Також наші консультанти завжди готові відповісти на запитання, допоможуть з вибором та оформленням замовлення. Придбаний товар можна забрати самостійно у Харкові. Також є послуги доставки до інших міст, умови якої можна дізнатися у менеджера за телефоном.