Меню

Світлодіодні світильники

Світлодіодні світильники

Особливості світлодіодних світильників

У сучасному світі освітлення почесне місце віддається світлодіодним світильникам, що мають цілу низку серйозних переваг, вони надають багато яскравості, а комплектуючі до них коштують недорого.

Головна особливість у тому, що світлодіоди перетворять електричну енергію на світлове випромінювання з високим коефіцієнтом корисної дії, тобто майже вся енергія перетворюється на світло, а не на тепло за рахунок цього забезпечується низьке енергоспоживання.

Класифікуються led світильники за розміром, формою, за сферою застосування, що видається світловому потоку, споживаної потужності.

 

Види світлодіодних світильників

На ринку надано великий вибір з дизайну та призначення led пристроїв.

За видами освітлюваних об'єктів вони бувають:

 • Для використання на вулиці. Різні ліхтарі, прожектори – чудові засоби для освітлення присадибних ділянок, парків та доріжок. Вони не просто дозволяють спокійно пересуватися на таких територіях у нічний час, але й створюють особливо привітну, яскраву та чарівну атмосферу, також ці пристрої стійкі до температурних перепадів, вони гарантовано працюють за мінусових температур, під час дощу або при поривах вітру.
 • Офісні (комерційні). При виборі офісних приладів безумовно важливим є дизайн, але головний критерій це якість освітлення та дотримання всіх технічних норм.
 • Для виробництва. Для освітлення виробничих конструкцій застосовуються спеціалізовані промислові LED світильники з високим ступенем захисту від зовнішнього впливу, спеціальною оптикою та комплектуючими під різні сценарії використання.
 • Для будинку (житлових приміщень). Щоб створити в приміщенні відповідну атмосферу, потрібно все осмислити до дрібниць: яким видом джерел світла будете користуватися. За допомогою грамотно підібраного механізму на світлодіодах можна віділити певну зону, візуально збільшити приміщення.
 • Аварійні. Прилади аварійного освітлення застосовують у надзвичайних умовах евакуації людей чи випадках зникнення напруги у мережі. Основною особливістю аварійних освітлювальних пристроїв із акумулятором є здатність працювати незалежно від подачі електроенергії.

Залежно від виду світлового потоку розрізняють:

 • Загальне призначення. Саме цей тип активно використовується у побуті. Кут випромінювання світла може становити від 120 до 360 градусів.
 • Вузконаправлені. Працюють як декоративне або внутрішнє підсвічування.
 • Лінійні. Підходить для оформлення інтер'єру, виділення за допомогою яскравості окремих місць (наприклад, периметра ванної або душової кабіни, окремих елементів офісних меблів). Ключовою особливістю лінійних освітлювачів є високий захист від пилу та вологи. Характерною особливістю є робота напівпровідникових кристалічних діодів.
 

Переваги світлодіодних світильників

 • Економічне споживання енергії. Енергоспоживання знижується на 70-90% порівняно з іншими світловими приладами.
 • Час роботи led пристроїв суттєво перевищує інші аналоги (час постійного світіння не менше 50 000 годин, що можна порівняти за 12 роками використання, при роботі по 10 годин на день). У процесі експлуатації основними показниками є: світловий потік і сила світла, вони є процесом розподілу світла в приміщенні або просторі і майже не змінюють свої значення.
 • Ще однією перевагою є велика надійність, довговічність, стійкість до вібрацій. Ці переваги досягаються завдяки тому, що пристрій оснащений монолітним корпусом із високоякісного алюмінієвого сплаву або промислово захищеного пластику. Якщо використовується скло, воно зазвичай виготовляється з полікарбонату. Окуляри з такого матеріалу витримують високі механічні навантаження, звичні корпуси витримали навіть постріл із пневматичного пістолета.
 • Рівне світло - світлодіоди не пульсують, як люмінесцентні лампи.
 • Збереження навколишнього середовища забезпечується повною екологічною безпекою led технологій, що не потребують особливих умов утилізації, оскільки в конструкції світлодіодних елементів не використовується ртуть та її похідні та відсутні інші шкідливі, небезпечні чи токсичні речовини. 
 • Led технологіям вдалося домогтися більшої контрастності освітлюваних предметів – будинків, будівель, під'їздів, дворів, рекламних щитів, складів, територій, парків, що охороняються, що дозволяє забезпечити при висвітленні їх кращу чіткість, а також кольоропередачу.
 • Світлодіодний світильник має можливість висвітлити об'єкт з більш вираженою контрастністю та значно покращує якість освітлення. Вони мають високий індекс кольору - 75-85, що дуже близько до природного денного світла, що має показник кольоропередачі - 100.

До того ж освітлювальні пристрої на світлодіодах не тільки мають спектр випромінювання близький до сонячного випромінювання, ще вони можуть мати колір свічення від «холодного» до «теплого» білого.

 

Чому варто купити світлодіодні світильники в інтернет-магазині "Електро-НВА"

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти та придбати під різні цілі та бюджет освітлювальні прилади. Наші клієнти отримують низку переваг:

 • Офіційна гарантія від виробника на всі товари.
 • Доставка по всій території України 1-3 дні (у Харкові можливий самовивіз).
 • Наявність товару на складі, швидке виконання замовлень.
 • Великий асортимент продукції від популярних брендів, таких як Osram, УЕК, Maxus, EMAS, ETI, HOROZ, ЄвроСвітло та інших відомих виробників.
 • Вигідна ціна на світлодіодні світильники.
 • Безкоштовна консультація у підборі товару від висококваліфікованих менеджерів.
 • Можливість ознайомитись з відгуками від реальних покупців.

У нас в Електро-НВА завжди можна купити недорогі та якісні led-світильники, зробіть своє світло багатшим та яскравішим!