Меню

Пристрій захисного відключення (ПЗВ)

 ПЗВ ВД1-63 2Р  32А  30мА УEK
0
518.51 грн
 ПЗВ ВД1-63 2Р  63А  30мА УEK
0
617.48 грн
 ПЗВ ВД1-63 4Р  16А  30мА УEK
0
734.93 грн
 ПЗВ ВД1-63 4Р 100А  30мА УEK
0
1 028.80 грн
ПЗВ
0
2 223.00 грн
ПЗВ
0
1 413.00 грн
ПЗВ
0
4 140.00 грн
ПЗВ
0
1 606.50 грн
ПЗВ
0
1 435.50 грн
ПЗВ
0
4 320.00 грн
ПЗВ
0
2 560.50 грн
ПЗВ
0
1 602.00 грн
ПЗВ
0
1 912.50 грн
ПЗВ
0
1 183.50 грн
ПЗВ
0
3 514.50 грн
ПЗВ
0
1 188.00 грн
ПЗВ
0
1 633.50 грн
ПЗВ
0
1 921.50 грн
ПЗВ
0
1 552.50 грн
ПЗВ
0
1 876.50 грн
ПЗВ
0
1 192.50 грн
ПЗВ
0
2 268.00 грн
ПЗВ
0
1 633.50 грн
ПЗВ
0
1 566.00 грн
Пристрій захисного відключення (ПЗВ)

Для чого потрібний пристрій захисного відключення

У разі пошкодження електричної проводки або обладнання виникають струми витоку. Для їх відстеження використовують пристрій захисного відключення, який є апаратом, що розмикає контакти при перевищенні електрострумом певного значення. На сьогоднішній день він є ефективним протипожежним захистом.

Принцип роботи апарату дозволяє моментально фіксувати струм витоку та забезпечує протягом 0,02 секунди відключення фаз або полюса аварійної зони електроланцюга. Така швидка дія захищає людину від удару електрострумом.

ПЗВ використовують разом із запобіжниками та автоматами, забезпечуючи захист від термічних та динамічних наднавантажень. Його функція полягає у запобіганні травмуванню людини при торканні до струмопровідних елементів різних приладів та оголеної електропроводки. Спрацювання автомата ПЗВ запобігає виникненню займання у разі короткого замикання, несправності проводки або електротехніки.

Обов'язково слід купити пристрій захисного відключення узо для встановлення на кухні, у вологих приміщеннях, на ділянках контакту із землею, в офісах та приміщеннях з великою кількістю електроприладів та апаратури. У разі перепаду напруги в мережі апарат дозволяє уникнути аварійних ситуацій та займання.

Монтаж апарату виробляють на всю будинкову електромережу та на окремі її ділянки – лазню, гараж, майстерню. Для приміщень з підвищеною вологістю і вулиці використовують пристрій захисного відключення 30 мА, який забезпечує оптимальний рівень безпеки. Для будинкової мережі вони не підходять через підвищену чутливість та можливість помилкового спрацьовування. Для таких випадків передбачені вимикачі на 100 – 300 мА. Вони добре вловлюють витоки з важкодоступних та прихованих місць, у стінах, за меблями.

Типи пристроїв захисного відключення

Щоб правильно підібрати та купити ПЗВ у Харкові у спеціалізованому електротехнічному інтернет-магазині, попередньо слід ознайомитися з різними типами пристроїв. Вони класифікуються за принципом роботи, електрострумом витоку, витримкою часу, конструкційними особливостями.

За родом диференціального струму захисні пристрої поділяються на такі типи:

  • АС - спрацьовує у разі миттєвого виникнення змінного електроструму витоку в ланцюзі або за його повільному збільшенні. Доступний рівень ціни на ПЗВ такого типу і широка сфера застосування роблять його одним із найбільш затребуваних.
  • А – реагує при моментальному виникненні змінного або постійного електроструму витоку або при поступовому нарощуванні. Такий апарат можна застосовувати повсюдно. За рахунок можливості контролювати пульсуючий електрострум ціна на ПЗВ пристрій захисного відключення типу А вище, ніж на АС. Захищають окремі предмети домашньої техніки – автоматичні машинки, телевізори.
  • В - реагує на появу в електроланцюзі, який контролюється, змінного, постійного або випрямленого струму витоку. Призначений для використання в промислових умовах, має високу вартість.

Залежно від витримки часу розрізняють апарати:

  • S – селективний. Час реакції становить від 0,15 до 0,5 секунд.
  • G – також селективний. Спрацювання займає від 0,06 до 0,08 секунд.

За принципом спрацювання розрізняють такі апарати:

  • Електромеханічні. Джерелом живлення є не напруга в електромережі, а диференціальний електрострум, що виникає на ділянці з пошкодженнями.
  • Електронні. Залежать від напруги в електромережі, для відключення пошкодженої зони потрібне зовнішнє джерело, що забезпечує живлення електросхеми з підсилювачем. Цей тип менш надійний, ніж електромеханічний.

За кількістю полюсів:

  • Двополюсні – використовуються для захисту людини від отримання електротравми та запобігання займанню.
  • Чотириполюсні – призначені для трифазної мережі, займають чотири місця в електрощиті.

Чим відрізняється ПЗВ від автоматичного вимикача

Що вибрати ПЗВ чи дифавтомат, чим вони відрізняються? У них – різна конструкція, але головна відмінність полягає в тому, що спрацювання автомата відбувається при електрострумах, що перевершують навантаження на мережу. Зараз можна придбати автомати на 10, 16, 25 А. Найбільш популярні варіанти захисних пристроїв реагують на струм 30 мА. Сила струму виходить набагато слабшою. Час реагування – 0,1 секунди.

На відміну від автоматів-вимикачів ПЗ вимагає перевірки та обслуговування з певною періодичністю. У більшості випадків це не викликає складності, для профілактики достатньо натиснути кнопку на корпусі.

Де купити ПЗВ у Харкові

Ви можете купити ПЗВ для застосування в побутових та виробничих умовах. Для правильного вибору слід орієнтуватися на такі критерії:

  • Тип розчеплення. У котеджах, житлових будинках використовують апарати типу А та AC. Пристрій використовуються тільки в промисловості.
  • Кількість полюсів. Цей показник залежить від напруги у конкретній електромережі. Для мережі в 220 В використовують 2-полюсні моделі, для 330 В – 4-полюсні.
  • Електрострум захисту. Під цим параметром мається на увазі сила струму, що пропускається ПЗ при тривалій роботі. Він прирівнюється або знаходиться вище за рівень апарату, що оберігає ту ж ділянку ланцюга.
  • Вимикаючий електрострум. Вказує на струм витоку, при якому спрацьовує вимикач. Універсальне значення параметра становить 30 мА. Воно попереджає ризик займання та застосовується на ділянках із підвищеним навантаженням.
  • Час вимкнення. Тимчасовий проміжок між витоком та спрацюванням захисту. За встановленими нормативами граничний час спрацьовування становить 0,3 секунди. У сучасних моделей швидкість може досягати 0,02 секунд.
  • Температура. Стандартні моделі розраховані на експлуатацію за температури від -3С до +35С°. Для суворих умов виробники пропонують апарати, що витримують -20 градусів.

При виборі потрібно враховувати стан електричної проводки, якість з'єднань. Також має значення рік побудови будинку, наявність поблизу трансформаторної підстанції, температура в приміщенні, місце розташування електрощита. Важливо враховувати навантаження, яке має витримувати апарат. Тому перед покупкою доцільно проконсультуватися з професіоналом.

Ви можете купити пзв недорого у нашому інтернет-магазині. Консультанти допоможуть розібратися в технічних особливостях дифреле та інших апаратів та замовити прилад для конкретних умов експлуатації.

Ми пропонуємо покупцям:

  1. Сертифіковані пристрої захисного відключення IEK, інших європейських та китайських виробників.
  2. Продукція завжди є на складі, запаси регулярно поповнюються, тому всі замовлення виконуються в оперативному режимі.
  3. Доступні ціни на пзв у Харкові, можливість додатково заощадити в період акцій.
  4. На всі електротехнічні товари надається офіційна гарантія.
  5. Забрати покупку можна самостійно у пункті видачі або замовити доставку. Дізнатися про умови та ціни можна у консультанта.