Меню

Кварцові лампи

Кварцові лампи

Для чого потрібна кварцова лампа?

Доведено, що ультрафіолетові промені певної довжини ефективно знищують бактерії, віруси та інші патогенні мікроорганізми. Тому для знезаражувальної обробки приміщень, поверхонь і повітря, а також з медичною метою широко застосовуються пристрої, що створюють УФ-випромінювання. У нашому інтернет-магазині можна купити кварцову лампу для дому та професійного застосування. Залежно від виду газорозрядні пристрої використовують у клініках, дитячих, навчальних закладах, міському транспорті.

Також у нас можна купити безозонову кварцову лампу для побутового використання. Такі моделі призначені для приміщень, знезараження меблів та різних поверхонь. Кварцювання є високоефективним методом дезінфекційної обробки.

Вологе прибирання із застосуванням антисептиків не знищує патогени в повітрі. Кварц знищує мікроорганізми як у різних предметах, так й у повітрі, повністю очищає приміщення. Бактерицидна обробка лікарняних плат та кабінетів мінімізує ризики зараження захворюваннями, що передаються повітряно-краплинним шляхом.

Рекомендуємо купити настільну кварцову лампу для застосування у фізіотерапевтичних цілях, косметології, соляріях. Корисні властивості ультрафіолету застосовуються при лікуванні дерматологічних захворювань, інфекцій дихальних шляхів, алергії, запальних процесів.

Для обробки приміщень лампа кварцова бактерицидна застосовується без обмежень, а для використання в медицині та косметології існує низка протипоказань. До них належать гострі та хронічні процеси, проблеми серцево-судинної системи, онкологія, туберкульоз.

При експлуатації обладнання слід вивчити інструкцію та суворо дотримуватися правил техніки безпеки, щоб уникнути негативних наслідків.

Види кварцових ламп

Виробники пропонують широкий асортимент обладнання, тому можна купити кварцові лампи для конкретних цілей.

 • Класичну бактерицидну – пристрій, довжина хвилі якого становить 253,7 нм. Застосовуються для знищення хвороботворних мікроорганізмів на різних предметах та у повітрі. Призначені виключно для знезараження приміщень, під час процедури не допускається присутність людини, домашніх тварин, рослин.
 • УФ опромінювачі для медичних цілей із довжиною хвилі 100 - 280 нм. Використовуються при лікуванні бронхіальної астми, артрозів та артритів, а також гінгівітів, пародонтозів, фарингітів.
 • Бактерицидні без озону. Конструкція включає спеціальну колбу, яка дає утворитися озону. Якщо потрібно купити кварцову лампу для дому, варто вибрати безозонову модель.

При цьому можна вибрати пристрій із різним типом опромінювача. Наприклад, кварцова лампа для приміщень відкритого типу генерує озон, що негативно впливає на живі організми. З її допомогою дезінфікують приміщення, після чого проводять провітрювання. Екранована модель має захисний екран, що забезпечує створення спрямованого потоку випромінювання.

Також обладнання відрізняється за типом кріплення. Навісні – кріпляться на стіну чи стелю, використовуються в операційних та інших приміщеннях, які потрібно постійно дезінфікувати.

Переносний опромінювач оснащений колесами, легко переміщається, тому застосовується там, де потрібно обробляти багато кімнат. Для локальної обробки різних предметів підходить кварцова настільна лампа, яка є зручним варіантом для дому.

Перш ніж купити обладнання, потрібно знати, для яких приміщень воно використовуватиметься. Можна встановити кілька пристроїв у кімнаті або використовувати мобільний опромінювач. Також має значення потужності, яку потрібно зіставляти із площею приміщення:

 • від 15 до 20 кв. м – 15,0 Вт;
 • до 35 кв. м – 30,0 Вт;
 • до 50 кв. м – 36,0 Вт.

Від виду, потужності та інших технічних параметрів залежить ціна кварцової лампи та особливості її експлуатації.

Як використовувати кварцову лампу

Рекомендуємо замовити кварцову лампу у нашому спеціалізованому інтернет-магазині. Ми пропонуємо якісне обладнання за оптимальною ціною, яке широко застосовується у клініках, громадських місцях та побутових умовах.

У процесі експлуатації випромінювачів слід суворо дотримуватись інструкцій та правил техніки безпеки:

 • Рекомендується використовувати прилад з відповідною потужністю щодо площі кімнати.
 • При використанні моделі відкритого типу в приміщенні не повинно бути людей, тварин та рослин.
 • Випромінювач включають на 30 хвилин, після чого вимикають і чекають охолодження.
 • Під час роботи з УФ-апаратом потрібно використовувати захисні окуляри.
 • Після завершення сеансу знезараження озоновим пристроєм проводять провітрювання.
 • У лікувальних цілях обладнання використовується тільки за призначенням лікаря та за суворого дотримання правил:
  • Пацієнт повинен одягнути захисні окуляри та закрити ділянки тіла, які не потрібно опромінювати.
  • Відстань до зони обробки повинна бути не менше 50 см.
  • Перший сеанс триває 30 секунд, наступні – збільшуються одну хвилину.

Як купити кварцову лампу у Харкові в інтернет-магазині "Електро-НВА"

Щоб купити в Україні кварцову лампу, яка має сертифікат якості, замовте її у нашому інтернет-магазині. Зараз у продажу є озонові та безозонові апарати з різною потужністю, кварцові настільні світильники за оптимальною вартістю. При виборі слід враховувати такі критерії:

 1. Призначення. Для медичних цілей, локальної та повної обробки приміщень.
 2. Комплектація. Додаткові насадки розширюють можливості обладнання.
 3. На вартість кварцової лампи впливає виробник, модель, основні параметри.
 4. Потужність. Цей параметр потрібно порівнювати з площею, що обробляється.
 5. Розмір. Компактні моделі використовують вдома, їх зручно використовувати та зберігати.

Якщо ви шукаєте, де купити кварцову лампу для дому або професійних цілей, вивчіть наш каталог. Тут зібрані моделі із різними технічними характеристиками. За потреби наші менеджери допоможуть розібратися в нюансах та зробити правильний вибір.

Товар можна забрати у пункті видачі у Харкові, можлива доставка до інших регіонів України.