Меню

Інструмент для бандажної стрічки

Інструмент для бандажної стрічки

Під час прокладання проводів СІП виконують різні операції. При цьому важливим моментом є надійність фіксації арматури для чого використовують бандажну стрічку. Монтаж такого кріплення виготовляють за допомогою спеціального натягувача для бандажної стрічки, який можна придбати у нашому інтернет-магазині. Найбільш зручною та надійною є машинка з храповим механізмом.

За її допомогою проводиться натяжка та різання стрічки, забезпечується необхідне зусилля, надійна фіксація та щільне прилягання компонентів нагріву на поверхні, що піддається термообробці. Конструкція машинки включає такі елементи:

 • корпус;
 • храповий механізм;
 • молоток;
 • короткі ручки для різання;
 • довгі ручки передачі зусилля натягу.

Інструмент виготовляється з якісної сталі з гальванічним покриттям, що забезпечує міцність та стійкість до дії корозії.

При прокладанні кабелів також використовують класичні моделі інструменту, що відрізняються типорозміром, товщиною та шириною стрічки, яку необхідно натягувати. Технічні характеристики кожної моделі можна переглянути в каталозі.

Для чого потрібний інструмент для бандажної стрічки

Основним призначенням інструменту для бандажної стрічки є натяжка та обрізання стрічки, яка використовується при прокладанні кабельних ліній. Крім того, його використовують при монтажі розподільних шаф, елементів вуличного освітлення, систем відеоспостереження та іншого обладнання на металеві та залізобетонні стовпи.

Машинки ручних моделей натягують стрічку за рахунок переміщення шпинделя, що відбувається внаслідок обертання рукоятки. Інструмент з храповим елементом працює в напівавтоматичному режимі, при цьому стрічка накручується на вісь храповика. Застосування такого інструменту прискорює проведення монтажних робіт, обтискання та фіксації кабелю. До інших переваг використання професійного інструменту з храповиком належить:

 • скорочення трудомісткості виконання типових операцій;
 • необхідне натягування зусилля створюється однією рукою;

можливість використання для створення палет із цегли та блоків, зв'язки будматеріалів, трубопрокату та інших виробів, утеплення комунальних магістралей.

Чому варто робити замовлення в інтернет-магазині Електро-НВА

Спеціалізований інтернет-магазин НВА пропонує широкий вибір професійних інструментів для якісного електромонтажу. У нас можна замовити сертифіковані натягувачі для бандажної стрічки виробника Takel. Пропоновані вироби отримали високі оцінки професіоналів та широко використовуються для вирішення основних електромонтажних завдань. Для покупки достатньо оформити онлайн-замовлення та погодити деталі з менеджером.

Приватним клієнтам, електромонтажним та будівельним компаніям ми пропонуємо вигідні умови співробітництва:

 • Великий вибір оригінального обладнання та спецінструменту, регулярне надходження новинок.
 • Конкурентний рівень цін, акції та знижки.
 • Доставка придбаного товару територією України.
 • Консультації експертів НВА.