Меню

Про компанію

ТОВ "Електро-НВА" — сучасне, професійне та динамічно прогресуєче підприємство, що працює з 1994 року на ринку України. Основна сфера нашої діяльності — реалізація високовольтного електротехнічного обладнання та спеціалізація в області продажів професійних функціональних матеріалів і виробів. Ми встановили партнерські відносини з провідними українськими та світовими виробниками електротехнічної продукції — IEK, Schnaider, ETI, VIKO, Ergom, ДКС європейських виробників та іншими. Підприємство "Електро-НВА" прагне забезпечити вас якісною електротехнічною продукцією по максимально доступній ціні. Вся пропонована нами продукція сертифікована по УкрСЕПРО та ISO.
 
Компетентні менеджери з продажу завжди готові створити клієнту комфортні умови співпраці, починаючи від першого дзвінка та закінчуючи доставкою, а також надати підтримку в процесі експлуатації нашого продукту.
 
Ми робимо все можливе, щоб кожному споживачеві було вигідно та зручно співпрацювати з нами. Постійне дослідження ринку електротехнічної продукції дає нам можливість поставляти саме ту продукцію, яка необхідна нашим партнерам та споживачам. Підприємство вибудовує довірливі, партнерські відносини з клієнтами, створюючи максимально сприятливі умови для співпраці.
 
Для нас дуже важливо, щоб ви завжди були впевнені в якості придбаної у нас продукції. Саме з цієї причини ми пропонуємо продукцію безпосередньо від виробників, або офіційних представництв в Україні. Ми підтримуємо гарантію вітчизняних та світових виробників електротехнічної продукції.
 

Ми хочемо, щоб ви завжди знали, де можете вибрати для себе безпечну електротехнічну продукцію.