Меню

Інструмент

C8K-D364A набір інструментів
0
2 098.94 грн
C8K-D366 набір інструментів
0
2 555.18 грн
HS-03BC обтискний інструмент
0
640.82 грн
HS-04WF обтискний інструмент
0
640.82 грн
HS-06WF2С обтискний інструмент
0
640.82 грн
HS-0725 обтискний інструмент
0
421.60 грн
HS-101 обтискний інструмент
0
640.82 грн
HS-1016 обтискний інструмент
0
640.82 грн
HS-1040 (каблеріз)
0
407.33 грн
HS-1041 (каблеріз)
0
214.56 грн
HS-16WF обтискний інструмент
0
640.82 грн
HS-206 (каблеріз)
0
285.76 грн
HS-26TW обтискний інструмент
0
640.82 грн
HS-30J обтискний інструмент
0
640.82 грн
HS-625WFL обтискний інструмент
0
640.82 грн
Інструмент

Вибір професійного інструменту для електромонтажу

Для проведення електромонтажних робіт та ремонту електрообладнання необхідні спеціальні пристрої. Професійний інструмент електромонтажника можна придбати у нашому інтернет-магазині. До переліку входять предмети для виконання типових операцій - розрізання та зачистки дротів, опресування гільз. Кожен інструмент має конкретне призначення, особливості, критерії якості, які слід враховувати при покупці.

Фахівці рекомендують вибирати інструменти електрика ретельно, звертати увагу на такі моменти:

 • Пристрої електромонтажника повинні бути максимально надійними та безпечними при проведенні робіт, а також мати великий робочий ресурс.
 • Рукоятки предметів повинні бути ізольованими, мати ергономічну форму та нековзну поверхню. При роботі ручка повинна зручно поміщатися в руку і не вислизати.
 • Робоча частина плоскогубців, пасатижів та інших предметів для з'єднання та фіксації повинна бути виконана зі сталі, мати ретельно оброблену поверхню без дефектів.
 • Рекомендується віддавати переваги продукції відомих брендів, які гарантують її якість.

Види інструменту для електрика в інтернет-магазині "Електро-НВА"

Великий вибір універсального та спеціалізованого інструментарію для електромонтажу представлений у каталозі нашого онлайн-магазину. Тут можна придбати інструмент для електромонтажних робіт таких видів:

 • Плоскогубці, пасатижі. Плоскогубці використовують, щоб акуратно та швидко зняти з дроту ізоляційну оболонку або перекусити його. Робоча частина виготовляється із сталі, легованої хромом та молібденом, для міцності крайки гартують. За допомогою модифікованої версії плоскогубців-пасатижів перекушують дріт, утримують різні деталі.
 • Прес-кліщі для опресування наконечників та гільз. Використовуються для обтиску наконечників під дроти з різним розміром перерізу. Для якісного опресування оснащуються храповим механізмом.
 • Пристрій для перфорації силових шин. Пробивають отвори в елементах з міді та алюмінію. Не призначені для роботи із сталевими деталями.
 • Інструмент для затягування хомутів. За допомогою хомутів стягують та фіксують дроти. Для проведення таких операцій застосовують спеціальний пристрій, який може бути механічним або автоматичним, для роботи з пластиковими та сталевими деталями, для хомутів різного розміру.
 • Багатофункціональний обтискний пристрій. Опресовує різні види наконечників. За рахунок храпового механізму та регулювання розблокування забезпечується висока якість робіт, виключається недопресування.
 • Викрутки-діелектрики. Представлені різними моделями, які можуть бути з плоским хрестоподібним кінцем у вигляді шестигранника. Для роботи у важких для доступу місцях використовують пристрої з подовженим жалом. Електротехнічні вироби для професійного застосування мають ручку з діелектричного матеріалу.
 • Мультиметр. Прилад, призначений для вимірювання напруги електромережі та проведення ефективної діагностики неполадок. Якісний прилад видає максимально точний результат, застосовується щодо заміру температури, частоти, індуктивності, опору. Має еластичні щупи та захисний чохол із гуми.
 • Щипці-діелектрики. З їхньою допомогою можна безпечно знімати ізоляцію під високою напругою до 1000 В. Виготовляються з якісної сталі, мають загартовані губки та рукоятками з накладками з діелектричного матеріалу.

Переваги діелектричного інструменту

У нас можна купити інструмент електрика, виготовлений у заводських умовах, характеристики якого повністю відповідають державним та іншим стандартам. Пропонований інструментарій має такі переваги:

 • підвищена міцність, стійкість до навантажень та інтенсивної експлуатації;
 • тривалий термін служби;
 • можливість застосування у важких для доступу місцях;
 • рукоятки ергономічної форми із ізольованим нековзним покриттям;
 • різні види та модифікації для виконання великого переліку робіт.

При замовленні у нас покупець платить мінімальну ціну за інструмент для електриків, оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками та офіційними дилерами. Ми регулярно проводимо акції та робимо вигідні знижки, забезпечуємо доставку товару до Києва та по всій території України.