Меню

Контактори

Контактор 25А 1НО 220-230V/60Hz (11кВт)
0
1 516.61 грн
Контактор 33А 220-230V/50-60Hz (15кВт)
0
1 279.66 грн
Контактори

Для чого потрібні контактори

Щоб дистанційно керувати включенням та відключенням силових електроланцюгів при нормальному режимі функціонування, використовують спеціальний пристрій. На відміну від автовимикачів, контактор модульний комутує виключно номінальний струм і не призначений для відключення СКЗ. Пристосування входять до складу основних систем та використовуються для комутацій в електромережі.

Система контактів складається з рухомих та нерухомих елементів. Останні наводяться і управляються електромагнітним механізмом, у результаті розмикається чи замикається електроланцюг. Електрична дуга розтягується та гаситься у спеціальній камері.

Керувати апаратом можна за допомогою ланцюга управління. Керуючі елементи замикають та розмикають силові контакти. Випускаються вони під різне значення напруги. на 12, 24, 230 В.

Також на практиці використовуються силові реле з керуючою напругою змінного та постійного електроструму. Деякі модифікації магнітних пристроїв можуть керуватися додатково в ручному режимі.

Основним параметром електромагнітного контактора є положення контактів, залежно від якого вони можуть бути нормально-відкритими і нормально-закритими. Модульні моделі можуть бути комбінованими.

Важливим параметром є номінальний електрострум – граничний показник, коли реле може працювати без ризику отримання ушкоджень.

У нашому інтернет-магазині можна купити контактор будь-якого виду, у тому числі і безшумні моделі, призначені для встановлення в заміських будинках, квартирах та офісах.

Види магнітних пускачів

Область застосування багато в чому залежить від характеристик електромагнітного апарату. Тому, перш ніж купити магнітний пускач, потрібно вивчити особливості та характеристики кожного виду пристроїв. Технічні параметри апаратів наведено у каталозі. Придбаний товар доставляється транспортними компаніями до Києва та у всі регіони України. У Харкові забрати покупку можна самостійно у пункті видачі.

Контактори по типу комутованого навантаження

Залежно від виду навантаження, що комутується, пристосування поділяються на:

 • Слабоіндуктивні. Призначені для управління технологічними процесами в електроланцюзі 380 В. Встановлюються у будинках адміністративного житлового призначення. У сучасних офісах використовуються для автоматизації основних систем – освітлення, опалення, вентилювання.
 • Індуктивні. Основне завдання індуктивного пристосування полягає у запуску та вимиканні електричного двигуна. Основна сфера застосування - комутація об'єктів із високими струмами, ділянки, де необхідно проводити часті запуски.

Контактори по типу конструкції

Залежно від особливостей конструкції розрізняють такі види апаратів:

 • Модульний. Модель компактного розміру для установки підійде невелике місце в електрощитку. Монтаж проводиться на DIN-рейку стандартного формату 35 мм. Фіксація проводів здійснюється за допомогою хомута.
 • Модульний, з керуванням вручну. Як і попередній апарат, застосовується для керування електрокотлами, конвекторами, тепловими акумуляторами, іншим опалювальним обладнанням та системами освітлення. Серед переваг варто відзначити візуальну індикацію стану. Прилад має перемикач, який перемикається на дві чи три позиції.
 • Малогабаритний апарат. Міні-пускач відрізняється індуктивним навантаженням. Застосовується для дистанційного керування електроланцюжками, а також для запуску та відключення двигуна. Основні напрямки використання – освітлювальні системи, електричні насоси, вентилятори, промислові верстати, електродвигуни. Для надійного кріплення встановлюють хомут та шайбу тарілчастої форми.
 • КТ, КТП, КТІ. Пристосування промислової лінійки. Серії КТ і КТП комутують електрострум в діапазоні від 100 – 500 А. Прилади КТ оснащені котушкою змінного струму, КТП – постійного. Останній прилад є економічнішим. Модифікація КТІ оснащується котушкою із вдосконаленою схемою. У всіх пристосуваннях дроти з'єднуються болтовими кріпленнями або шайбою тарілчастого типу.
 • Компактний у корпусі з РТІ. Прилади відрізняються компактним розміром та невеликою потужністю, комплектуються тепловим реле. Вироби з корпусом із міцного пластику або металу мають підвищену стійкість до вологи та пилу.

ЕМ вироби експлуатують самостійно або одночасно з іншими приладами – реле тепловими та затримки часу, блокаторами, приставками.

Контактори типу монтажу

Монтаж здійснюється різними способами:

 • Із застосуванням болтових кріплень. Використовується для серій КТ, КТП, КТІ. Комутоване навантаження – індуктивна АС3.
 • За допомогою затискача хомутом. Підходить для модульних та малогабаритних моделей. Навантаження – слабоіндуктивна, індуктивна АС3.
 • За допомогою тарілчастої шайби. Застосовується для КТ, КТП, КТІ та малогабаритних модифікацій. Навантаження – індуктивна АС3.

На ціну контактора впливає бренд, модифікація, технічні характеристики. Ці дані є в каталозі, додаткову інформацію можна отримати у наших менеджерів.

Як купити електромагнітний пускач в інтернет-магазині "Електро-НВА"

Щоб купити магнітний пускач у Харкові, Києві та Україні за привабливою ціною та з гарантією якості, замовте його у нашому спеціалізованому онлайн-магазині. У нас є апарати різного типу.

Для правильного вибору слід враховувати призначення приладу, граничний показник сили струму та робочу напругу. Потрібно вибирати модель із запасом потужності, оскільки перевищення номінального електроструму скорочує кількість спрацьовувань та прискорює процес зносу.

Щоб апарат прослужив довгий час, слід враховувати й особливості його виконання. Відкритий варіант встановлюють на панелях та інших ділянках, захищених від пилу та забруднень. Захищені моделі підходять для експлуатації у незапилених приміщеннях. Пиловологонепроникні – мають високий ступінь захисту від вологи, пилу та ультрафіолетового випромінювання, можуть встановлюватися на відкритому просторі.

Якщо при підборі виникнуть складності, зателефонуйте або напишіть свої запитання на нашу електронну пошту. Співпраця з нами має такі переваги:

 1. Великий вибір контакторів високої якості, які пройшли випробування та перевірки, супроводжуються сертифікатом.
 2. Асортимент регулярно поповнюється новими виробами, продукція завжди є на складі в достатній кількості для оперативного виконання замовлень, що надходять.
 3. Цінова політика, яка орієнтована на доступність для клієнтів. Покупки дають хорошу економію.
 4. Регулярні акції та знижки дозволяють закупити якісну продукцію за мінімальною ціною.
 5. Покупці отримують якісне обслуговування. Наші менеджери докладно відповідають на всі питання, що цікавлять, допомагають вибрати необхідний апарат і правильно оформити заявку.

Доставка придбаного товару здійснюється по всій території України.

Ми готові до співпраці, чекаємо на пропозиції та замовлення від постійних та нових клієнтів!