Меню

Комплекти резервного живлення

Комплекти резервного живлення

Комплект резервного живлення (ПБЖ + АКБ)

Перебої в електромережі порушують виробничі процеси та можуть стати причиною виходу з ладу обладнання та побутової техніки. Виключити такі ризики та забезпечити безперебійне електроживлення допоможе комплект резервного живлення, що включає ПБЖ та АКБ.

Використовуються комплекти безперебійного живлення у разі аварійного відключення енергопостачання, при стрибках напруги в електромережі, які негативно впливають на роботу електроустаткування.

Найчастіше використовують комплект резервного живлення для котла, автономних систем опалення, автоматичного поливу, побутової та офісної техніки. При виборі комплектів слід враховувати різні параметри та умови використання.

Оптимальним варіантом комплектом безперебійного живлення для дому є потужний блок зі стабілізатором напруги та АКБ, що забезпечує живлення протягом 1 – 5 годин. Консультанти нашого інтернет-магазину допоможуть розібратися в асортименті та замовити пристрої для конкретної сфери застосування.

Чому рекомендуємо купити комплект резервного живлення в "Електро-НВА"

Пропонуємо купити комплект резервного живлення з ІХС та акумулятором, який має наступні переваги:

  • Компактні габарити, невелика вага.
  • Для встановлення не потрібне окреме приміщення, встановити резервне живлення можна на підлогу чи стелаж.
  • Коефіцієнт корисної дії становить 98%.
  • Можливість забезпечувати роботу технічних засобів протягом кількох діб.
  • Мінімальні експлуатаційні витрати – не потрібне ТО та купівля палива.
  • Відсутність під час роботи сильного шуму та викиду шкідливих речовин.

Ми пропонуємо доступну ціну на комплект резервного живлення та доставку по Україні. У Харкові товар можна забрати самостійно.