Меню

Доставка та оплата

Після оформлення замовлення на сайті, з Вами зв'яжеться менеджер та надасть зручний для Вас варіант оплати та доставки товару.

Доставка по Україні:

  • Нова Пошта
  • Делівері
  • САТ
  • Нічний експрес
  • Самовивіз
  • Інші служби кур'єрської доставки по Україні.

Графік работи контакт центру

  • ПН - ПТ з 9:00 до 17:00

Варіанти оплати:

  1. Безготівковий розрахунок
  2. Готівковий розрахунок
  3. Накладений платіж

Доставляємо в будь-яке місто України.


Вартість доставки формується виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення та способу доставки. Послуги доставки Ви оплачуєте згідно з умовами про оплату компанії-перевізника.


При отриманні товару необхідно мати при собі номер декларації та документ, що засвідчує особистість.


У разі оформлення замовлення товару на юридичну особу, одержувач зобов'язаний мати при собі доручення, написане від підприємства-замовника в довільній формі з «мокрою» печаткою.


При отриманні товару на нашому складі або на складі служби доставки обов'язково перевірте комплектацію товару, наявність зовнішніх пошкоджень упаковки та дефектів вироби. Ви в праві відмовитися від отримання товару на місці, без додаткових витрат з Вашого боку.


Відповідно до чинного законодавства України, «Закон щодо захисту прав споживачів. Стаття 8 », ви маєте право здійснити повернення товару протягом повних 14-ти календарних днів з моменту покупки. Повернення товару, дефект якого виявлений поза складу служби кур'єрської доставки, здійснюється покупцем за власні кошти, в розмірі встановленого тарифу доставки на сьогоднішній день за допомогою компанії-перевізника, або власними силами.


У разі виникнення питань з приводу доставки або оплати товару — зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.Реквізити для оплати онлайн:

КАБАНОВА ТАМАРА МИХАЙЛІВНА

п/р UA 86 351533 0000026002052181109 у банку Харківське ГРУАТ КБ "ПРИВАТБАНК"м.Харків

код за ДРФО 2181623505