Меню

Металообробка

Металообробка

Асортимент кругів по металу в інтернет-магазині "Електро-НВА"

Різання металевих заготовок роблять за допомогою спеціального металообробного верстата або кутової шліфувальної машинки. Робочою частиною такого обладнання є спеціальний диск. У процесі експлуатації цей елемент зношується та потребує заміни. У нашому інтернет-магазині можна купити коло по металу недорого, з вибором виду та розміру. У продажу представлені такі диски:

  • Відрізний. Деталь, яка може мати різний діаметр та товщину. На поверхню нанесено абразив. Підбирати її слід з урахуванням технічних характеристик болгарки та особливостей матеріалу, який потрібно розрізати.
  • Шліфувальний. Застосовують видалення нерівностей, зачистної обробки, шліфування. Залежно від виду обробки використовують деталі з абразивним напиленням із часток різного розміру. Також вироби розрізняються формою профілю, діаметром, конструкцією основи та способом фіксації. Встановлюються на болгарку, дриль, шліфувальну машину.
  • Пелюсточний торцевий. Тарілчаста деталь призначена для чорнової та фінішної обробки поверхні, видалення задирок та плям корозії, вирівнювання кромки, очищення лиття. Виготовляється з мультикомпонентного матеріалу з напиленням із окису алюмінію. Серед переваг варто відзначити безпеку та високу швидкість обробки, низький рівень шуму, відсутність вібрацій.

У каталозі можна переглянути опис, загальні характеристики, ціну та замовити товар онлайн у будь-якій кількості.

Де вигідно купити коло по металу

Наша компанія пропонує широкий асортимент витратних матеріалів та гнучкі умови для покупок:

  • Великий вибір витратних матеріалів високої якості для оснащення ручного електроінструменту та обладнання різних моделей.
  • На кола по металу ціна встановлена ​​на рівні виробника. Можна купити велику партію і при цьому заощадити.
  • Клієнти отримують сучасний сервіс. Наші менеджери завжди готові надати консультаційну допомогу. Нам можна зателефонувати або надіслати повідомлення з запитаннями або пропозиціями на електронну пошту.
  • Доставка товару здійснюється по всій території України. У Харкові можна придбати покупку самостійно.

Замовте високоякісні матеріали за найвигіднішою ціною на нашому сайті — в один клік!