Меню

Вуличне освітлення

LED прожектор PREMIUM VIDEX F2 100W 5000K
0
1 857.38 грн
LED прожектор PREMIUM VIDEX F2 30W 5000K
0
687.38 грн
LED прожектор TITANUM TLF106 10W 6000K
0
186.47 грн
LED прожектор VIDEX F2e 20W 5000K
0
321.75 грн
LED прожектор VIDEX F2e 30W 5000K
0
413.16 грн
LED прожектор VIDEX F2e 50W 5000K
0
621.56 грн
LED прожектор VIDEX Fe 10W 5000K 12V
0
310.78 грн
LED прожектор VIDEX PREMIUM F2 150W 5000K
0
2 983.50 грн
LED прожектор VIDEX PREMIUM F2 200W 5000K
0
3 330.11 грн
Вуличне освітлення

Світильники для вуличного освітлення

Для створення безпечних та комфортних умов пересування пішоходів та транспорту у темний час доби, підсвічування фасадів будівель та елементів оформлення парків використовується спеціальне освітлювальне обладнання. У нашому інтернет-магазині можна купити світильник вуличного освітлення для встановлення на присадибній ділянці, прожектори для оформлення вулиць та скверів, реалізації ідей світлодизайну. З урахуванням конкретного завдання підбирається тип обладнання – потужність ламп, підключення до джерела енергії, додаткові опції.

При цьому обов'язково враховуються нормативи освітленості, які встановлюються санітарними нормами.

Залежно від особливостей експлуатації розрізняють такі види зовнішнього освітлення:

 • для підсвічування фасадів;
 • дорожнє;
 • архітектурне;
 • для ландшафтного дизайну;
 • спеціального призначення.

Фасадне використовується для оформлення вхідних груп, розміщення акцентів на окремих архітектурних елементах.
Архітектурне – використовується для виділення пам'ятників, монументів.
Тротуарне та дорожнє - відіграє важливу роль для створення безпечних умов уночі.
Спеціальне – виділяє межі об'єкта, що охороняється, пропускних пунктів.


Види вуличного освітлення

Залежно від технічних характеристик, форми, способу монтажу світильники вуличного освітлення поділяються на такі категорії:

 • Ліхтарі – компактні елементи потужністю до 150 Вт, які монтують на стовпах, використовують уздовж доріг, у парках та скверах.
 • Прожектори – потужне обладнання, що забезпечує спрямований потік світла. Встановлюються на фасадах будинків, на ділянках біля заміських будинків. Великогабаритні моделі призначені для стадіонів, паркувань, територій підприємств.
 • Вбудоване вуличне освітлення для монтажу на стінах, садових і паркових доріжках, бордюрах. Висвітлює розмітку, використовується для декорування.
 • Підвісного типу – фіксуються на балках, кронштейнах, опорах. Виконуються в різному стилі, використовуються для точкового підсвічування.
 • Настінні – прикріплюються на фасаді. Створюють спрямований потік світла, можуть використовуватись у світлодізайні.
 • Для встановлення в ґрунт – занурюється у ґрунт, відіграють роль декору, вказівника, позначення контурів ділянки.

Великою популярністю користується світлодіодне вуличне освітлення, яке представлене різноманітними видами та моделями. До цієї категорії входять консольні елементи, з Г-кронштейнами, прозорі полімерні трубки, світлодіодні шнури та сітки.

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір моделей, встановлені оптимальні ціни на вуличне освітлення, є можливість замовити доставку товару або забрати його самостійно.

Рекомендації щодо вибору вуличного освітлення

Вибираючи світильник для освітлення вулиць, слід враховувати наступні моменти:

 • Для пішохідних зон краще використовувати пристрої з розсіяним світлом та плафоном певної форми.
 • Прожектори з вузькоспрямованим потоком монтуються на стіни, вони призначені для підсвічування інформаційних табличок, вказівників вулиць та номерів будинків.
 • Завдання архітектурних ліхтарів полягає у світловому оформленні скульптур, фонтанів та інших об'єктів.
 • При виборі освітлювальних приладів потрібно ретельно вивчити технічні та експлуатаційні характеристики – матеріал виготовлення, потужність, показник світловіддачі, спосіб монтажу, джерело живлення, дизайн.
 • Крім того, важливе значення мають параметри вологостійкості та захисту від забруднень, здатність витримувати негативну температуру. Такі параметри забезпечуються за рахунок пристрою корпусу та класифікуються за індексом IP. Наприклад, моделі з індексом 43 добре захищені від вологи, з індексом 65 – 67 є повністю волого- та пиленепроникними.
 • Збільшений попит мають енергозберігаючі прожектори вуличного освітлення, в яких встановлені світлодіодні елементи. Вони ощадливо споживають енергію, прості в обслуговуванні, витримують температуру від -30 до +40С°. Виготовляються як у класичному, так і в сучасному дизайні, що дозволяє їх використовувати повсюдно.

Щоб заощадити, варто вибрати вуличну світлотехніку з додатковим пристроєм – датчиком сутінків чи руху. У такому разі світло буде вмикатися за необхідності. Фотореле включає обладнання з настанням сутінків. Датчик руху – коли доріжкою йде людина. Пристрій можна налаштувати, щоб він не реагував на тварин та птахів. Такі опції допомагають заощадити до 80% електричної енергії.

У будь-якому випадку корпус виробів повинен бути міцним, з надійним захистом від дощу, забруднень та морозу. В основному для виготовлення корпусу використовується метал, ударостійкі полімери та скло.

Важливим критерієм є економічність експлуатації та зручність обслуговування. За цими та іншими параметрами LED світлотехніка перевершує інші види обладнання.

Переваги вуличних світильників

Щоб купити у Харкові вуличні світильники, якість яких підтверджується сертифікатом, замовте їх у нашому інтернет-магазині світлотехніки. У нашій колекції представлена ​​продукція EVROLIGHT та інших компаній.

Пропоноване світлотехнічне обладнання вироблено за сучасними технологіями, пройшло багатоступінчасту перевірку і має такі переваги:

 1. Висока механічна міцність корпусу, стійкість до пошкоджень та впливу вологи, морозу, вітру.
 2. Світлодіодні джерела світла, які прослужать щонайменше 5 років без погіршення параметрів світлового потоку. Після закінчення терміну служби не вимагають спеціальної утилізації.
 3. Великий вибір моделей – універсальні, консольні, модульні. В наявності є набори прожекторів з різними технічними характеристиками.
 4. Великий діапазон вартості світильників вуличного освітлення, що залежить від бренду та характеристик.

У нас знайдеться якісна світлотехніка під будь-які вимоги та бюджет!