Меню

Конектори та з'єднувачі кабельні

З'єднувальний кабель тип D
0
113.19 грн
Конектори та з'єднувачі кабельні

Конектори та з'єднувачі кабельні в інтернет-магазині "Електро-НВА"

Під час монтажу електричних мереж, прокладання кабельних ліній у промислових умовах велика увага приділяється забезпеченню надійного з'єднання та його захисту від впливу різних зовнішніх факторів. Таке завдання вирішується за допомогою конекторів для проводів, які є стандартизованими роз'ємами. Вони широко використовуються в мережевих технологіях, для підключення різного обладнання.

Конструкція конектора включає набір струмопровідних контактів, які по декількох каналах передають електричні імпульси. Такі пристрої мають міцний пластиковий корпус та запресовані контактні вставки.

Залежно від виду провідника силовий з'єднувач може використовуватися для одно- та багатожильних кабелів. Універсальні моделі можна використовувати з різними типами провідників.

Конектори: види та застосування

Виробники випускають роз'єми та з'єднувачі кабелю в широкому асортименті. Для мереж використовуються такі варіанти:

  • Обтискні – високоякісні, для монтажу не потрібне застосування спеціального обтискного інструменту.
  • Накручуванні – якісні та доступні за ціною конектори порівняно з обтискними.
  • З клемами - призначені для підключення сітьових кабелів.
  • Компресійні – герметичний кабель з надійним захистом.

Також комутаційні пристрої часто використовуються для організації відеосистеми, їх завдання полягає в з'єднанні відеокамери з платою.

Високим попитом серед автомобілістів користуються вологозахищені конектори для проводів авто, які мають 1 – 6 контактів. Роз'єми мають різний ступінь захисту та постачаються в комплекті з вилкою, розеткою та кабелем.

Залежно від призначення та умов експлуатації можна купити конектори для створення швидкороз'ємного з'єднання, вібростійкі, із захистом від пилу та вологи. Основні параметри вказуються у маркуванні. Для правильного вибору можна попередньо проконсультуватися з менеджерами нашого інтернет магазину, які допоможуть розібратися в електротехнічних та інших характеристиках.

Купити конектори для проводів у Харкові

У нашому інтернет-магазині можна придбати з'єднувачі проводів, призначені для використання у різних сферах – промисловості, офісах, побутових умовах. Пропонована продукція вироблена відповідно до чинних вимог та стандартів, пройшла необхідні випробування та перевірки, супроводжується сертифікатом якості.

В наявності - вібростійкі моделі, плоскі з частковою та повною ізоляцією, без ізоляції. Детальний опис, експлуатаційні характеристики та ціна наведені у каталозі. Тому вибрати та замовити товар можна самостійно або попередньо обговорити покупку з консультантом.

Придбаний товар відпускається у точці видачі у Харкові, до інших регіонів України можна замовити доставку.