Меню

Кінцеві вимикачі

Кінцеві вимикачі

Кінцевий вимикач в інтернет-магазині "Електро-НВА"

На виробничих конвеєрах, у системах безпеки та освітлення, при експлуатації автоматичних ролет та воріт важливо контролювати та обмежувати рух механізмів такого обладнання. Для цього застосовується кінцевий вимикач, який при досягненні механізмом останнього положення посилає сигнал керування. Основне призначення пристрою полягає в розмиканні та замиканні електроланцюжка в системі автоматики, що управляє електричним приводом.

По суті, кінцеві вимикачі це вид дорожніх апаратів. У конкретній точці заданого шляху рухома частина пристрою замикає або розмикає контакти. В результаті – приводиться в дію автоматика.

Типи кінцевих вимикачів

Більшість технологічних операцій передбачає контроль положення рухомих елементів різних механізмів. Сфера застосування кінцевиків досить широка, тому виробники випускають апарати, що відрізняються конструкцією, розміром, матеріалом виготовлення, швидкістю спрацьовування, ступенем захисту від вологи та пилу.

Залежно від умов експлуатації можна придбати кінцевий вимикач таких типів:

 • Безконтактні – спрацьовують без зовнішнього механічного впливу. Функціонують за рахунок електромагнітного реле.
 • Контактні – приводяться в дію за рахунок дії важеля, пружинки або шестерні. Розрізняються конструкцією та принципом дії.
 • Шляхові – найбільш популярні апарати. Змінюють траєкторію руху, обмежують робочий хід та в автоматичному режимі керують різними частинами механізмів, які встановлені у системах сигналізації, блокування.

Контактні кінцевики мають такі різновиди:

 • Важільні – контакти, що рухаються, з'єднуються з важелем, на який впливає виконавчий механізм.
 • Кнопкові - виконавчий елемент тисне на кнопку, що розмикає електроланцюг.
 • Поплавкові - керується шляхом впливу на контакти поплавця або закріпленого на ньому магніту.
 • Повзункові – працюють за допомогою повзунка, з'єднаного з міні-вимикачем.
 • Магнітні – складаються із двох елементів, поміщених в окремі корпуси. Один елемент є магніт, другий – контакт, який керує магнітом.

До всіх видів комутаційних апаратів висуваються певні вимоги. Вони повинні бути безпечними для людини та техніки, надійно спрацьовувати, витримувати механічні навантаження та вплив електричного струму, не створювати сильного шуму при спрацьовуванні.

У нашому інтернет-магазині можна купити кінцевики, які повністю відповідають стандартам якості та вимогам безпеки. Пропоновані апарати сертифіковані та супроводжуються офіційною гарантією якості.

Купити кінцевик (кінцевий вимикач) у Харкові

Щоб купити в Харкові кінцеві вимикачі, вивчіть асортимент апаратів у каталозі та замовте потрібну кількість. На даний момент можна придбати пристрої виробництва УЕК, Takel, EMAS. У продажу – різні моделі, у тому числі для монтажу в обмеженому просторі.

Приватним покупцям та компаніям ми пропонуємо вигідні умови співпраці:

 • Якісну електротехнічну продукцію, яка пройшла випробування та повністю відповідає чинним стандартам.
 • Можливість купити апарати у будь-якій кількості. Ми оперативно виконуємо великі замовлення.
 • Доступні ціни на кінцеві вимикачі відомих виробників.
 • Оформити покупку можна онлайн. З вами зв'яжеться менеджер для узгодження деталей.
 • Самовивіз товару з Харкова, доставка в інші міста України.