Меню

Політика безпеки

Політика безпеки

Керівництво інтернет-магазину "Електро-НВА" - nva.in.ua забезпечує надання абсолютної конфіденційності даних, придбаної з оформлених користувачів.

Усі дані, які Ви надасте під час реєстрації, зберігатимуться у захищеній базі даних. "Електро-НВА" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення.

Ваші персональні дані, надані Вами для зворотного зв'язку, використовуються тільки для відповіді на Ваші запити та надсилання Вам матеріалів, що тільки запросили.

Якщо у Вас виникнуть труднощі чи проблеми згідно з авторизацією або реєстрацією в інтернет-магазині — пишіть на електронну пошту [email protected], або дзвоніть за номерами, вказаними на сайті.

Особисті дані, а також захищеність:

1.1. Інтернет-магазин "Електро-НВА" — nva.in.ua гарантує, що Ваші персональні дані за жодних обставин не будуть передані третім особам. Ваші особисті дані не будуть розміщені на сторінках з відкритим доступом.

1.2. У встановлених умовах онлайн-магазин "Електро-НВА" - nva.in.ua має можливість попросити Вас зареєструватися та надати персональні дані. Дані застосовуються для обробки замовлення в інтернет-магазині або з метою надання гостю допуску для особливої ​​інформації.

1.3. Персональні дані можна змінити, освіжити або вилучити у будь-який час у розділі "Особистий кабінет".

1.4. Так само як і численні інші веб-сайти, інтернет-магазин "Електро-НВА" - nva.in.ua застосовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами.

1.5. Дані на цьому веб-сайті мають цілком інформативний вигляд, в них можуть бути привнесені всілякі зміни без того чи іншого повідомлення.

1.6. Реєструючись у системі, Ви погоджуєтесь з Політикою Безпеки та захисту інформації.

Права та обов'язки сторін

2.1 Продавець зобов'язується передати товар відповідному тому, що був оформлений Покупцем на сайті інтернет-магазину "Електро-НВА", а Покупець на момент покупки зобов'язується ознайомитись з умовами договору, а також цінами, що пропонуються на сайті інтернет-магазину.

2.2 Продавець зобов'язується не передавати будь-яку приватну інформацію Покупця третім особам та не розголошувати її.

2.3 Продавець і Покупець підтверджують, що цей договір не є уявним правочином, що здійснюється під впливом насильства або обману.

2.4 Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на провадження господарської діяльності, а також має право на реалізацію товару.

2.5 Покупець зобов'язується повідомити Продавця необхідні дані, що ідентифікують його як Покупця та достатні для доставки замовленого товару.