Меню

інструмент для зняття ізоляції

Інструмент для зняття ізоляції

Робота з проводами, покритими ізоляційним матеріалом, займає багато часу і потребує акуратності, оскільки можна пошкодити жилу. За допомогою інструмента для зняття ізоляції можна значно прискорити таку операцію та унеможливити ризик пошкодження кабелю. Використовують такий інструмент для видалення ізоляційної оболонки зі струмопровідних елементів під час проведення електромонтажних робіт.

За його допомогою ефективно та безпечно знімають ізоляцію з одно- та багатожильних провідників, кабелів. При цьому структура жили не порушується. В інтернет-магазині НВА представлений великий вибір спеціалізованих електромонтажних інструментів, які можна придбати за конкурентною ціною.

Основні види інструментів для зняття ізоляції

Вибираючи інструмент для зняття ізоляції із дроту, слід враховувати, що він може бути універсальним та спеціалізованим. Принцип його дії полягає в акуратному надрізі пластикової оболонки без пошкодження жили та видалення її з мінімальним зусиллям.

Для зачищення кабелів використовують такі види інструментів:

Кабельний ніж. Ручний спецінструмент з гумовим покриттям ручки та сталевим міцним лезом.

Плоскогубці. Інструмент складається з прямих ріжучих елементів, рельєфних губок та прецизійних отворів. За допомогою плоскогубців можна захоплювати та відрізати кабель, знімати ізоляційне покриття.

Кліщі. За допомогою гвинта можна змінити положення робочих елементів та налаштувати їх для різання кабелю з певним діаметром.

Стріппер. Професійний інструмент електромонтажника. Конструкція стрипера включає леза з виїмками, що дозволяє працювати з провідниками, що мають різний розмір перерізу. У продажу представлені моделі автомат та напівавтомат.

При купівлі пристрою для видалення ізоляції необхідно враховувати геометричні властивості кабелю. Якщо планується працювати з електроустановками з напругою 1 кВ, слід використовувати інструмент з діелектричними рукоятками.

Переваги інструментів для зняття ізоляції

Професійний інструмент відомих виробників проходить необхідні випробування, його якість та відповідність вимогам безпеки підтверджується сертифікатом.

Серед переважних характеристик слід зазначити:

  • надійну, міцну та безпечну конструкцію
  • стійкість до механічного впливу;
  • точність виконуваних операцій;
  • можливість обробляти дроти різної товщини – від 0,2 до 6,0 мм;
  • безпека під час роботи під напругою, надійний захист від ураження електрострумом.

Чому варто робити замовлення в інтернет-магазині Електро-НВА

У нашому інтернет-магазині можна придбати інструмент для зняття ізоляції в будь-якій кількості та за доступною ціною. Якщо потрібно оснастити команду електромонтажників, замовляйте відповідні пристрої у нас. Тут покупців чекають вигідні та гнучкі умови:

  • Асортименти професійних електромонтажних інструментів оригінального виробництва.
  • Каталог з описом технічних параметрів, фото та цінами.
  • Сертифікати якості та офіційна гарантія.
  • Оперативне виконання заявок, що надходять.
  • Доставка товару у різні міста України.