Меню

Телекомунікаційне обладнання

Телекомунікаційне обладнання

Телекомунікаційне обладнання в інтернет-магазині "Електро-НВА"

Розвиток сучасних технологій зв'язку стимулює інтеграцію нових рішень для передачі інформації. До них відноситься обладнання телекомунікаційних систем, яке можна придбати у нашому інтернет-магазині. У каталозі представлені різні типи обладнання.

Активне – призначено для посилення та трансформації сигналів. До цієї групи входять різні адаптери, маршрутизатори, принт-сервери, ретранслятори та інші пристрої, оснащені електронними схемами, які підключаються до електромережі або працюють від акумулятора, батарейок.

Пасивна телекомунікація передбачає трансляцію без «розумної» обробки та трансформації даних. До цієї категорії належать розетки, патч-панелі, гофровані оболонки для захисту шнурів, органайзери, мережеві шафи.

У нашому каталозі можна переглянути ціни телекомунікаційного обладнання та його технічні характеристики, а також оформити замовлення.

Що входить до телекомунікаційного обладнання

До складу обладнання для телекомунікаційних мереж входять різні пристрої, які необхідні для трансляції та розподілу інформації між мережевими абонентами. До них належать:

 • машини та елементи, що входять до категорії інформаційних систем;
 • обчислювальна та організаційна техніка;
 • телевізійні та радіомовні пристрої, засоби радіозв'язку;
 • інформаційне обладнання для комунікації.

Види телекомунікаційного обладнання

Зараз виробники телекомунікаційного обладнання пропонують такі види технічних засобів:

 • Абонентські телекомунікаційні пристрої обміну даними. Ці засоби призначені для особистого використання. До них належать термінали, мобільні та стаціонарні телефони, приватні комутаційні пристрої, факси, модеми, локальні кабельні мережі.
 • Комутаційні системи – елементи, за допомогою яких абоненти обмінюються даними. До них відносяться перемикачі цифрового та аналогового типу.
 • Елементи супутникового зв'язку – антени, транспондери.
 • Комплектуючі – оптика, оптоволокно, петлі та інші додаткові пристрої для обміну даними.

У нас можна купити телекомунікаційне обладнання недорого та з гарантією якості. В наявності – стійки, модулі, консольні полиці, вентиляторні панелі з термостатом, інші пристрої та прилади.

Де вигідно купити телекомунікаційне обладнання у Харкові

Щоб купити в Україні телекомунікаційне обладнання сертифікованої якості, замовте його у нашому електротехнічному інтернет-магазині.

Зараз у продажу телекомунікаційне обладнання виробників ITK, IEK. Асортименти постійно розширюються, нові товари відразу з'являються в каталозі з докладним описом.

Ми вивчаємо існуючий попит на електротехнічні товари та відслідковуємо вихід нових рішень для якісної трансляції даних, тому пропонуємо клієнтам засоби телекомунікації останніх модифікацій. 

Для приватних замовників та компаній ми створили вигідні умови співпраці. До наших переваг входить:

 • Великий асортимент сертифікованих електротоварів європейського та китайського виробництва.
 • Товар завжди є на складі в кількості, необхідної для виконання великих замовлень.
 • Широкий діапазон цін на телекомунікаційне обладнання, залежно від бренду, виду та характеристик, можна підібрати відносно дешеві, але якісні пристрої.
 • У каталозі наведено докладну інформацію про товар, тому можна відразу оформити покупку. При необхідності наші консультанти дадуть відповіді на запитання, що цікавлять, і допоможуть з вибором.
 • Сплатити покупку можна готівковим, безготівковим способом, післяплатою.
 • Придбаний товар можна забрати у пункті видачі у Харкові. В інші міста можна замовити доставку. Умови – уточнюйте у менеджера.