Меню

Офісно-промислове освітлення

LED панель ART VIDEX 40W 4100K
0
793.41 грн
LED панель VIDEX 40W 4100K матова
0
1 569.99 грн
Офісно-промислове освітлення

Що таке офісно-промислове освітлення

Важливим фактором, що визначає якість виробництва, є офісно-промислове та складське освітлення. Причиною є важкі експлуатаційні умови, значні площі та інше. Високоефективні світильники даного призначення формують якісно освітлену обстановку, сприятливо впливають на пильність, здоров'я, комфорт та активність персоналу.

 

Промислове освітлення: види та характеристики

Залежно від специфіки та масштабів підприємства використовується три види освітлення:

 • Природне.
  Під ним мають на увазі промені сонця, які потрапляють на освітлюваний предмет.
 • Штучне.
  Світильники, які використовуються за відсутності потрапляння сонячних променів на потрібний предмет.
 • Аварійне.
  У складах, цехах, офісах потрібно бути готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій, щоб уникнути травм для працівників. Воно буває двох типів: для безпеки та для евакуації. Перше потрібно у випадках, коли відключення основного джерела світла призводить до виникнення небезпечної ситуації. Друге являє собою механізми з написами та знаками, які забезпечують людям залишити будинок не наражаючи на небезпеку.

Інтернет-магазин Електро-НВА пропонує широку різноманітність видів світильників промислового призначення:

Світлодіодні панелі створюють комфортну яскравість для очей, що підвищує продуктивність персоналу. Також панелі можна встановити на легкі підвісні та на бетонні стелі.

Лінійні. Поєднують у собі простий дизайн та широкий функціонал. Зношування таких пристроїв розтягується на десятиліття.

Трекові. Вони дуже практичні, якщо в комерційному просторі потрібно буде змінити дизайн або зробити перестановку, трекова система має можливість зміни розташування світлотехніки та направити яскравість у необхідному руслі.

Аварійні – використовуються на випадок надзвичайних небезпечних ситуацій. Вони мають автономні джерела живлення.

Для високих стель. Забезпечують відмінну якість яскравості, оскільки заміна таких освітлювачів проблематична, освітлювачі мають тривалий термін служби та захищені від пилу, вологи та бруду. Дані пристрої використовуються як основне джерело світла.

 

Вимоги до промислового освітлення

Існує багато вимог до освітлювальних механізмів для безпеки та успішного виконання робіт, найважливіші з яких зазначаються нижче:

 1. Співробітнику необхідно добре бачити місце своєї роботи, оброблювану деталь та розташовані навколо функціонуючої зони частини приміщення. Для цього на робочому місці та на всій території має бути достатньо яскравості, або, як це прийнято називати, створення необхідної для цих умов роботи величини освітленості.
 2. Вирішальне значення для багатьох виробництв має правильний вибір типів джерел світла. Це відноситься до цехів, де необхідно розрізняти різні відтінки і бачити дрібні деталі і тому потрібні освітлювальні механізми з максимальною світловіддачею.
 3. Освітлювальні прилади на виробництвах повинні бути розташовані так, щоб вони створювали рівномірне освітлення всього приміщення.
 4. Величина освітленості не повинна часто і різко змінюватись. Цілком неприпустимим є коливання освітленості від перепадів напруги в освітлювальній мережі, викликаних, наприклад, пуском потужних електродвигунів або роботою електрозварювальних апаратів.
 5. Типи світильників, які встановлюються в приміщеннях, повинні відповідати не лише світлотехнічним вимогам, зазначеним раніше, але також відповідати стану середовища на території виробництва.
 6. Необхідно створювати умови зручного обслуговування електричного обладнання, зокрема, подбати про вільний доступ до приладів для зміни ламп, що перегоріли, та очищення відбивачів та скла від пилу та бруду.
 7. Пристрої, що висвітлюють приміщення та робочі місця, не повинні надавати на очі робітників сліпучої дії, що може відбуватися при неправильному виборі типів освітлювальних механізмів, недостатній висоті їхнього підвісу або невдалому розміщенні світильників.
 

Переваги LED-ламп для промислового освітлення

 • Тривалий термін служби.
 • Економія електроспоживання.
 • Гарантія на всі пристрої від виробника.
 • Рівномірний потік світла та контрастність.
 • Безпека. Промислові освітлювачі оснащуються досконалішими системами відведення тепла, що робить їх пожежобезпечними.
 • Стійкість до змін температур та перепадів напруги.
 • Екологічна безпека, світлодіоди не містять небезпечних матеріалів та речовин.
 • Пристрої та комплектуючі до них від провідних світових виробників.
 • Відповідність дизайну інтер'єру.
 • Швидка доставка обладнання для промислового освітлення у Харкові та по всій території України.