Меню

Ліхтарики світлодіодні

Ліхтарики світлодіодні

Світлодіодні ліхтарики: види та особливості

Автономні джерела світла широко використовуються в побуті та в різних сферах. Щоб купити ліхтарик, який ефективно справлятиметься зі своїм завданням, потрібно визначитися з напрямком використання та ознайомитися з видами пристроїв.

Сучасні світлодіодні ліхтарики представлені такими варіантами:

 • Ручний. Компактний, легкий, зручно поміщається у долоню. Використовується світлодіодний ручний ліхтар у домашніх умовах, відпочинку, поході.
 • Налобний. Призначений для спортсменів, туристів, альпіністів. Такий ліхтарик виручить домашнього майстра, коли потрібно зробити невеликий ремонт при поганому освітленні. Його основна перевага – руки залишаються вільними.
 • Для кемпінгу. Рекомендується брати із собою у подорож на автомобілі. Якщо купити led ліхтарик такого типу, то можна забезпечити світлом невелике наметове містечко. Він випромінює світло вкругову – на 360 градусів.
 • Прожектор. Використовують ліхтар ручний світлодіодний акумуляторний для освітлення великої території, проведення пошукових операцій. Така модель працює в різних режимах, може блимати.

Перед тим, як купити світлодіодний ліхтарик, потрібно вивчити його основні характеристики. До них належать:

 • Світловий потік, що вимірюється в люменах. Параметр, від якого залежить потужність та яскравість ліхтарика. Для вечірньої прогулянки досить кишенькової моделі 300 лм, для нічного часу – 100 лм, для дому – 20 лм. Рятувальники використовують потужні LED пристрої на 1000 лм. Для невеликої кімнати, точних операції краще купити ліхтарик ручної світлодіодної невеликої яскравості, щоб світло не відбивалося від поверхонь і не створювало сліпучого ефекту.
 • Тип живлення. Для безперервної експлуатації рекомендується акумуляторна модель протягом тривалого часу. Акумулятор можна зарядити від електромережі 220В або в автомобілі. Часто світлодіодні ліхтарики кишенькові комплектуються одноразовими батарейками.
 • Кількість світлодіодних елементів. Їх може бути від 1 до 48 і більше. Чим більше світлодіодів, тим яскравіше світло і більший діаметр.
 • Робочий час. Залежить від комплексу параметрів – потужності, числа LED-елементів, ємності акумулятора, особливостей експлуатації. З урахуванням їхнього поєднання пристрій може пропрацювати на одній зарядці або комплекті батарейок 5 – 300 годин.
 • Додаткові опції. До них відноситься можливість встановлювати різну яскравість, блимаючий режим, фокусування променя. Потік світла може регулюватися плавно чи поетапно. З такими функціями led ліхтарик за ціною обійдеться дорожче, ніж звичайний.
 • Матеріал. Корпус може бути алюмінієвим із захисним напиленням або полімерним. Такі матеріали витримують механічну дію та вологу.
 • Вартість. На ліхтарики світлодіодні ціна може бути різною, що залежить від виробника, моделі та характеристик.

Переваги LED ліхтариків

Якщо ви хочете купити led ліхтарик в Україні, який прослужить довго, замовте його у нашому інтернет-магазині. У нас представлений широкий асортимент якісних виробів.

Ви можете купити у Харкові ліхтарик на основі світлодіодів, які споживають у 30 разів менше електроенергії, ніж лампочка розжарювання.

Пропоновані світлодіодні ліхтарики мають такі переваги:

 1. Міцність. Вироби виготовлені з удароміцного матеріалу, замість крихкої скляної лампи використовується напівпровідник із лінзою, оснащеною захистом.
 2. Довговічність. Ліхтар прослужить мінімум 10 років, що в 5 разів більше за термін експлуатації енергозберігаючої лампочки.
 3. Зручність використання. Аксесуар не багато важить, зручно поміщається у долоню, не вислизає.
 4. Комфорт для зору. Світлова температура LED-елементів наближена до природного світла, тому не створюється навантаження на зір, світлова пляма має чіткий контур.
 5. Доступна ціна led ліхтарика при високій якості та тривалому терміні служби.

Купити світлодіодний ліхтарик в інтернет-магазині "Електро-НВА"

Щоб купити світлодіодний ліхтар у Харкові, потрібно вибрати модель та замовити товар онлайн. Покупку можна забрати самостійно у пункті видачі у Харкові, можлива доставка до інших міст.

Наші менеджери готові надати консультаційну допомогу, відповісти на запитання та допомогти з вибором.