Меню

Світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи - сучасне рішення для дому та виробництва

Енергозберігаючі лампочки практично витіснили аналоги з ниткою розжарювання. Така популярність пояснюється енергоефективністю та цілою низкою інших переваг. У нашому інтернет-магазині можна купити ЛЕД лампи для дому, офісу та виробничих умов. Для їх виробництва використовуються напівпровідникові кристали, які випромінюють світло у видимому діапазоні і при цьому не виділяють теплову енергію, не містять токсичних речовин. Відсутність скляної оболонки забезпечує міцність та надійність експлуатації.

LED лампочки є сучасним рішенням оформлення житлових та офісних приміщень. Вони створюють комфортні умови для зору та широко застосовуються у світлодизайні. Окрім безпосередньої функції, вони є інструментом для зонування простору, розміщення акцентів в інтер'єрі.

У нас можна купити діодні лампи з різною потужністю, типом цоколя, формою та іншими характеристиками. Для стандартних світильників є великий вибір елементів у вигляді сфери, груші та свічки. Люстри та підвіси з декоративними патронами комплектуються філаментними моделями. Для промислових умов призначені високопотужні вироби. Сучасні авто оснащуються діодною оптикою.

Також діодне освітлення використовується на вулицях та в парках, при створенні ландшафтного дизайну, для підсвічування будівель, різних архітектурних об'єктів, зелених насаджень.

Переваги LED-лампи

У порівнянні з іншими джерелами світла, лампи з діодами мають численні переваги:

  • Економічне споживання електроенергії. При однаковій світловіддачі у діодних джерел енергоспоживання в 10 разів нижче, ніж вироби з ниткою розжарювання.
  • Міцність та надійність. Оболонка виготовляється з високоміцного пластику, який набагато краще витримує механічну дію, ніж скло.
  • Безпека та екологічна чистота. При виготовленні не використовується ртуть та інші речовини, які можуть негативно впливати на людину та довкілля. Утилізація таких виробів не має спеціальних вимог.
  • Підвищена стійкість до вологи, температурних факторів, забруднення. Робочий діапазон температур від -40 до +40 градусів. Герметичний корпус надійно захищає від проникнення пилу та вологи. Тому ЛЕД-освітлення використовується не тільки у квартирах та офісах, а й на відкритому просторі, у промислових приміщеннях з підвищеною вологістю та запиленістю.
  • Великий вибір форм, різна температура світла. Залежно від призначення та місця встановлення можна вибрати елементи класичної круглої форми або незвичайної фігурної. У квартирах оптимальні умови забезпечує тепле світло, в офісах, виробничих приміщеннях – холодне.
  • Термін експлуатації не залежить від кількості циклів увімкнення та вимкнення. У середньому ЛЄД-лампочки розраховані на 50 тисяч годин роботи.

Слід зазначити, що вартість світлодіодних лампочок окупається їхньою економічністю та довговічністю.

Діодні лампочки: технічні характеристики

В асортименті нашого онлайн-магазину представлена ​​продукція різних виробників, яка відрізняється ціною та технічними параметрами. До основних характеристик належить:

  • Потужність та світловіддача. Співвідношення цих показників визначає ефективність та комфортність використання конкретного варіанту. Наприклад, щоб замінити ЛН на 100 Вт, слід вибрати діодну на 15 Вт.
  • Особливості колби та тип цоколя. Можна замовити свічку, кулю чи грушу. У точкові світильники встановлюють спеціальні капсули. Для створення спрямованого світлового потоку – рефлекторний розсіювач. Він застосовується в акваріумах, тераріумах, зимових садах.
  • Тепловий спектр. Тепле жовте освітлення – приємне для зору, використовується у спальнях, дитячих кімнатах.

Від цих характеристик безпосередньо залежить ціна LED ламп, які представлені в нашому каталозі.

Як купити ЛЕД-лампи в інтернет-магазині "Електро-НВА"

Щоб купити дешево світлодіодні лампи з гарантією якості, вивчіть нашу колекцію, виберіть потрібний варіант та покладіть його кошик. Ми оперативно виконаємо замовлення та організуємо його доставку по Харкову та в інші міста України. Нині у нас діють вигідні знижки!