Особливості застосування пристроїв диференціального захисту
Автоматичні захисні пристрої ефективно захищають електроустаткування від перевантажень, що виникають у мережі, та короткого замикання. При цьому небезпекою є диференціальний струм, на який не реагують автомати. Тому разом з ними рекомендується використовувати пристрої диференціального захисту, які миттєво фіксують струми витоку та розмикають пошкоджену мережу.
За рахунок моментальної дії мережі людина, яка торкнеться корпусу електроустановки під напругою, уникає ураження струмом. Миттєве відключення дефектної зони запобігає виникненню пожежі внаслідок витоку електроструму через пробій ізоляції.
На практиці вимикачі диференціального струму (ВДС) використовуються для вирішення наступних завдань:
- Запобігання отриманню людиною електротравми у разі торкання відкритих струмопровідних елементів електроустаткування.
- Захист електроустановки при порушенні цілісності ізоляції проводів та виникненні несправностей.
- Запобігання спалахам та пожежам, які можуть виникнути у разі короткого замикання.
- У будинках та житлових будинках з великою кількістю електроніки та побутової техніки, інтегрованих систем «розумний будинок» використовують ПЗВ типу «А».
Якщо на розподільчому щитку недостатньо місця для встановлення модульної системи, використовують автоматичні вимикачі з диференціальним захистом, які підбирають за значенням номінального струму. Апарат поєднує функції ВДС та автомата вимикача. Тому він ефективно захищає від електрострумів витоку, наднавантажень та короткого замикання.
Основні вимоги щодо використання АВДС із показником до 30 мА:
- для розеток, встановлених на відкритому просторі;
- у групових лініях розеток внутрішньої електропроводки котеджів або дачних будиночків;
- на лініях живлення електрообладнання у підвальних приміщеннях та гаражах;
- у групових лініях внутрішньоквартирних електричних мереж, душових кабінок, ванних кімнат, саун;
- разом з іншими кімнатами, з кухнею та коридором;
- при підключенні електроприладів та обладнання виділеними лініями у ванних кімнатах.
Які диференціальні пристрої захисту можна купити в інтернет-магазині «Електро-НВА»
У нашому спеціалізованому інтернет-магазині електротехніки можна придбати пристрої диференціального захисту таких видів:
- Автоматичні вимикачі різних моделей. Наявність – продукція європейських та китайських виробників. Можлива доставка товару на замовлення.
- Дифавтомати затребуваних серій з основними номіналами та технічними параметрами.
- Пристрої захисного відключення сертифікованої якості.
Пропонована електротехнічна продукція зроблена під постійним контролем, має якісну зборку, пройшла поетапні перевірки. У нас можна купити будь-який товар за оптимальною вартістю та з офіційною гарантією якості.
У каталозі можна переглянути технічні параметри та ціни, а також підібрати апарат певного бренду, конкретної кількості полюсів та значення номінального струму.
Залежно від основних показників можна придбати такі ПЗ:
- Електронні. На ці вимикачі диференціальні ціни є доступними, але при обриві нульового провідника вони виходять з ладу.
- Електромеханічні. Надійні та довговічні, продовжують працювати навіть у разі обриву дроту.
- Двополюсні. Призначені для 1-фазної мережі.
- Чотириполюсні. Використовуються для 3-фазної мережі.
При підборі захисного обладнання важливо враховувати робочий або номінальний електрострум. Це пояснюється тим, що при використанні ПЗ з меншим значенням і одночасному включенні кількох електричних приладів воно спрацьовуватиме. Тому встановлювати диф-автомати потрібно за спадним принципом. Наприклад, на 40 А - на одну кімнату, на 50 А - як вступні, по 10 А - на кожну групу розеток.
Як замовити диференціальні пристрої захисту у Харкові
Сучасні диференціальні вимикачі навантаження мають високий рівень безпеки, розраховані на різні кліматичні умови та надійну експлуатацію протягом тривалого періоду. Вони захищають від надструмів та поломки дороге обладнання, що запобігає отриманню людиною електротравми.
Тому варто віддавати перевагу продукції відомих виробників, яка пройшла сертифікацію та супроводжується гарантією, а також має такі переваги:
- Надійність та довговічність експлуатації. Термін служби становить щонайменше 25 років навіть при щоденному ручному включенні та відключенні.
- Виготовлені з високоякісних міцних матеріалів, які не містять токсичних речовин.
- Захищені від торкання струмопровідних елементів, від помилок при підключенні.
- Відповідають сучасним вимогам міжнародних стандартів, чинним нормам ISO 9001.
- Обширний модельний ряд дозволяє підібрати апарат для експлуатації в конкретних умовах та з певними споживачами.
Щоб придбати товар, достатньо підібрати його в каталозі та оформити онлайн-замовлення. Якщо виникнуть труднощі, наші консультанти дадуть відповіді на запитання та допоможуть розібратися в технічних нюансах.
Придбаний товар можна забрати самостійно у Харкові. На замовлення – доставляємо до інших регіонів України.