Меню

Тільки зараз, купуючи товари від відомого виробника "Gewiss", ви маєте унікальну можливість отримати подарунки!Усім любителям якісної техніки та електроніки раді вам повідомити про нову акцію від ТОВ "Електро-НВА"! Тільки зараз, купуючи товари від відомого виробника "Gewiss", ви маєте унікальну можливість отримати подарунки!


"Gewiss" — це відомий бренд, який відзначається високою якістю своєї продукції та інноваційним підходом до розробки. Купуючи товари цього виробника, ви можете бути впевнені в їх надійності та функціональності. А завдяки акції від "Електро-НВА" ви отримуєте додаткові бонуси у вигляді подарунків — це чудова можливість зекономити гроші та отримати ще більше користі від покупки.

У рамках акції ви можете обрати будь-які товари від "Gewiss", які представлені на сайті "Електро-НВА". Для того щоб стати власником якісного подарунка від Gewiss, потрібно зробити покупки на зазначену суму. При покупці товарів на суму від 1000 гривень ти отримаєш стильну футболку, якщо ти придбаєш товари на суму 2000 гривень, то отримаєш чудову парасольку, яка стане незамінною у дощову погоду. А от якщо твій чек складеться на 3000 гривень, то в подарунок отримаєш стильний жилет, який доповнить твій образ. 

Не пропусти свій шанс отримати якісні та корисні подарунки разом з покупками в магазині ТОВ Електро-НВА. Обирай якість та стиль разом із Gewiss!

Прийди до нас та скористайся акцією від Gewiss вже сьогодні!Коментарі