Меню

ВВГнг 5*1,5 кабель

  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: ввгнг5х1,5
Відгуки: (0)
Виробник: Енергоальянс

Кабель живлення марки ВВГ, ВВГнг, ВВГнгд випускається відповідно до ГОСТ 16442-80 з мідними струмопровідними жилами, з ПВХ ізоляцією в світло-термостійкої ПВХ оболонці без захисних покривів (В - ПВХ ізоляція. В - ПВХ оболонка. Г - голий). Кабель ВВГ призначений для передачі і розподілу електроенергії в стаціонарних установках на номінальну змінну напругу 0,66 і 1 кВ частотою 50 Гц при температурі навколишнього середовища в діапазоні -50 ... + 50 ° С.

Кабель ВВГ

Кабель ВВГ призначений для прокладки в сухих та вологих виробничих приміщеннях, на спеціальних кабельних естакадах, в блоках і не рекомендується для прокладки в грунті. Кабель марки ВВГз з гідрофобним наповненням застосовують для електропостачання електроустановок, вимагають ущільнення кабелів при введенні, та рекомендується для прокладки в землі з низькою корозійною активністю та відсутністю можливості механічних пошкоджень та розтягуючих зусиль.

До позначення марки кабелю ВВГ в тропічному виконанні через дефіс додають букву "Т", кабелю з жилами  літери "ож" в дужках, кабелю в плоскому виконанні - через дефіс букву "П".

Кабель марки ВВГнг і ВВГнгд відрізняються від базових марок виконанням оболонки з ПВХ-пластикату зниженої горючості та димоутворення і застосовуються для забезпечення пожежної безпеки кабельних ланцюгів при прокладці в пучках.  Ціни на кабель ВВГ, ВВГнг, ВВГнгд дивіться в розділі кабелі ВВГ

■ число жил: 1,2,3,4, 5 та 6

■ номінальне перетин жили:

1,5-50 мм² для кабелю з номінальною напругою 0,66кВ

1,5-240 мм² для кабелю з номінальною напругою 1 кВ

Струмопровідні жили кабелю ВВГ можуть бути жилами та багатодротовими і повинні відповідати класам 1 або 2 по ГОСТ 22483.

■ однодротяні жили:

1,5-50 мм²   круглі

25-50 мм²   фасонні

■ багатодротяні жили:

16-240 мм ²  круглі

25-240 мм ²  фасонні

Струмопровідні жили одножильних кабелів ВВГ всіх перерізів та багатожильних кабелів ВВГ перетином до 16 мм² повинні бути круглої форми. Струмопровідні жили кабелів ВВГ з поясною ізоляцією перерізом 25 мм² і більш повинні бути секторної або сегментної форми. Радіус заокруглення однодротових секторних жил повинен бути не менше 0,5 мм. Допускається виготовлення кабелів ВВГ з жилами перетином до 50 мм² круглої форми.

Три-, чотири- та пятижильних кабелі повинні мати всі жили однакового перетину або одну жилу меншого перетину (жилу заземлення або нульову). Шестижильні кабелі ВВГ повинні мати чотири жили рівного перетину і дві жили меншого перетину. Мінімальний перетин нульової та заземленої мідної жили повинно бути 1,0 та 2,5 мм² відповідно.

Струмопровідні жили ізолюються ПВХ-Пластикатом. Ізольовані жили багатожильних кабелів ВВГ повинні мати відмінне забарвлення:

■ ізоляція нульових жил повинна бути блакитного (світло-синього) кольору

■ ізоляція жил заземлення повинна бути двокольоровою (зелено-жовтого забарвлення), при цьому один з кольорів повинен покривати не менше 30 та не більше 70% поверхні ізоляції, а інший - іншу частину.

Кольорове маркування кабелів повинне бути суцільним або у вигляді поздовжньої смуги шириною не менше 1 мм. Допускається маркування жил цифрами, починаючи з нуля. Маркування цифрами проводиться тисненням або друкуванням. Ізоляція одножильних кабелів може бути будь-якого кольору.

Ізольовані жили кабелів ВВГ повинні бути скручені та мати заповнення між жилами. Заповнення повинно бути виконано з полівінілхлоридного пластикату. У кабелях марки ВВГз заповнення з полівінілхлоридного пластикату має бути накладено одночасно з оболонкою за умови відділення без пошкодження оболонки від ізоляції. Кабелі з секторними жилами, кабелі марки ВВГ на напругу до 1 кВ включно можуть бути виготовлені без заповнення. Допускається скручувати ізольовані жили кабелів на напругу до 1 кВ включно. зі зміною напрямку скручування.

Дво- та трижильні кабелі марок ВВГ на напругу до 1 кВ включно. З жилами перетином до 16 мм² включно можуть мати ізольовані жили, укладені в одній площині (кабелі в плоскому виконанні ВВГ-П).

У кабелях марки ВВГ на напругу до 1 кВ включно поверх скручених ізольованих жил повинна бути накладена з перекриттям стрічка з поліетилентерефталатної плівки або з полівінілхлоридного пластикату, або іншого рівноцінного матеріалу та оболонка з випрессованного полівінілхлоридного пластикату.

Допускається виготовлення кабелів ВВГ без стрічок поверх скручених ізольованих жил за умови збереження рухливості ізольованих жил та можливості відділення без пошкодження оболонки від ізоляції. На поверхні ізоляції жил та пластмасовій оболонці не повинно бути тріщин, міхурів та вм'ятин, які виводять товщину ізоляції або оболонки за граничні відхилення.

На пластмасовій оболонці або захисному шлангу кабеля ВВГ не більше ніж через кожні 300 мм повинен бути нанесений розпізнавальний індекс завода-виробника та рік випуску кабелю.

Допускається застосування кольорової нитки для кабелів ВВГ діаметром під оболонкою менше 20 мм.

Матеріали, що застосовуються для виготовлення кабелів ВВГ, повинні відповідати:

■ катанка мідна  ТУ 16 К71.003-87

■ полівінілхлоридний пластикат ізоляційний  маркам І 40-14, І 40-13А або І 40-13 по ГОСТ 5960

■ концентрат полівінілхлоридний вспенивающийся  марці "Пенакон-ПВХ-К" по ТУ 6-55-221-1363-93

■ полівінілхлоридний пластикат для оболонки  марці 0-40 по ГОСТ 5960, допускається

застосування пластикату марки 0-50

■ пластикат зпінений полівінілхлоридний  марці 0-40 ТСК для оболонки по ТУ 6-55-221-1371-94

■ дріт мідний круглий  ТУ 16 К71.087-90;

■ пластикат полівінілхлоридний концентровано пофарбований  ТУ 6-01-747-77

Допускається застосування інших рівноцінних матеріалів за погодженням з розробником. Кабелі ВВГ не повинні поширювати горіння.

Електричні характеристики кабелю ВВГ.

Електричний опір струмопровідної жили постійному струму має відповідати ГОСТ 22483.

■ кабель повинен витримати випробування змінною напругою:

3 кВ з частотою 50 Гц протягом 10 хв для кабелю ВВГ 0,66 кВ

3,5 кВ з частотою 50 Гц протягом 10 хв для кабелю ВВГ 1 кВ

■ опір ізоляції жил кабелів, перелічене на 1 км довжини при температурі 20 ° С, не менше:

при перетині до 1,5 мм²: 12 МОм/км

при перетині 2,5-4,0 мм ²: 10 МОм/км

при перетині 6,0 мм²: 9 МОм/км

при перетині 10-240 мм ²: 7 МОм/км

■ опір ізоляції при тривало допустимій температурі нагріву жил, не менше: 0,005 МОм/км

■ максимальна робоча напруга електричної мережі, кВ:

для кабелів ВВГ 0,66 кВ: 0,72

для кабелів ВВГ 1 кВ: 1,2.

Зберігання та експлуатація кабелю ВВГ.

Умови зберігання кабелів повинні відповідати групі ОЖЗ по ГОСТ 15150. Допускається зберігання кабелів на барабанах в обшитому вигляді на відкритих майданчиках.

Термін зберігання кабелів ВВГ на відкритих майданчиках  не більше двох років, під навісом  не більше п'яти років, в закритих приміщеннях  не більше десяти років.

Кабелі ВВГ можуть бути прокладені без попереднього підігріву при температурі не нижче -15 ° С. Мінімальний радіус вигину при прокладці повинен бути не менше:


■ одножильні  10 зовнішнього діаметра кабелю в мм

■ багатожильні  7,5 зовнішнього діаметра кабелю в мм

Кабелі повинні бути стійкими до зовнішніх чинників:

■ робоча температура експлуатації: -50 ... + 50 ° С

■ відносна вологості повітря: до 98% при температурі навколишнього середовища до + 35 ° С

■ тривало допустима температура нагріву жил при експлуатації: + 70 ° С

■ допустимий нагрів жил в аварійному режимі: + 80 ° С при тривалості не більше 8 годин на добу і 1000 годин за весь термін служби

■ термін служби кабелю ВВГ в нормальних умовах експлуатації: не менше 30 років

41.54 грн
Мінімальна сума замовлення 100.00 грн
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.